Гарантія та Сервіс

gdn.in.ua – це не тільки приємні ціни, але й справжня гарантія + повноцінний сервіс. Купуючи хорошу річ, потрібно бути впевненим, що ви завжди зможете в найкоротші терміни знайти розхідники або запчастини. Працюючи з нами, вирішення завдань подібного роду не створить вам додаткових незручностей і втрат часу.

На весь інструмент розповсюджується гарантія + післягарантійне обслуговування. Комплектуючі та витратні матеріали в наявності постійно. Вибравши наш магазин, Ви отримуєте не тільки надійний інструмент, але й кваліфіковану клієнтську підтримку.

Ми займаємося ремонтом лише інструменту, купленого у нашому магазині. Якщо ви придбали товар в іншому місці, будь ласка, зверніться до свого продавця. Звертаючись у обслуговування, необхідно надати гарантійний талон (незалежно від того закінчився гарантійний термін чи ні).

Умови гарантійного ремонту описані в гарантійному талоні та є стандартними: відсутність механічних пошкоджень, дотримання правил експлуатації та використання інструменту за призначенням.