Аерозольний генератор гарячого туману KRB-302

Довжина смолоскипу туману: 30 метрів
Робоча величина краплі: 5-15 мікронів
Виробник:
Тайвань
Ціна:
9999 грн 9500 грн
Гарантія:
1 рік + післягарантійне обслуговування
Наявність:
Є в наявності
Акції:
Уточнюйте за тел.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС:

Генератор гарячого туману призначений для дезинфекції, дезінсекції, газації, дезодорації.

Побутове застосування: житлові комплекси, готелі.

Громадські місця: школи, парки, дитячі та спортивні табори, торгові центри, ресторани.

Промислове застосування: склади, заводи, підприємства харчової промисловості.

Сільське господарство: велика рогата худоба, комори, свинарство / птахівництво, обробка зернових культур.

Відмінно підходить для обробки – птахоферм, сховищ, складів, ангарів, полів, садів, теплиць, міських парків, присадибних ділянок, каналізаційних колекторів та стоків, а також застосовується для обробки міського транспорту, житлових та громадських приміщень. Ефективний у боротьбі з весняними та осінніми заморозками.

Може розпорошувати гарячий туман як на масляній, так і на водній основі.

Матеріал головного двигуна: титановий сплав корозійностійкий, нержавіюча сталь 304. Зносостійкий і довговічний.

Полегшений. Вага без дезінфектора та палива – 7,5 кг. Розмір 116 см*25 см*32 см.

Ємність бака для палива – 2 літри, працює на 92 бензині. (без додавання олії)

Витрата палива 1 – 1.5 літра на годину. Тиск у паливному баку: 0,06 Па.

Тиск у баках для робочої рідини: 0,25-0,2 Па.

Літійова батарея 12 В 2,5 А .

зарядний пристрій постійного струму: 100-240 В змінного струму 50/60 Гц

Легкий авто запуск і мінімальне обслуговування.

Довжина смолоскипу туману до 30 метрів, а на водній основі – 15 метрів, при горизонтальному розпиленні.

Робоча величина краплі на олійній основі 5 – 15 мікрон, А на водній основі 25 – 45 мікрон

Рекомендований час роботи – до закінчення палива у баку. Наступне заливання бензину проводити після остаточного остигання генератора.

УВАГА!! Заборонено заливати бензин у бак за гарячого генератора.

У комплекті:

Ремкомплект для карбюратора;

Два ключі;

Дві лійки;

Викрутка;

Свіча запалювання;

Паски для бака з робочою рідиною;

Ремінь для генератора;

Протигаз із вугільним фільтром;

Застосовувати при температурі навколишнього середовища від -10 до 35 градусів Цельсія та вологості повітря: 30-80%

Увага. До запуску і після вимкнення генератора крани повинні бути закриті, а кришки з бака зняті.

Після припинення роботи робочу рідину необхідно злити, залити в бак звичайну воду і запустивши генератор, промити систему.

Надійний та простий в експлуатації.

Генератор гарячого туману KRB-302 відео

Як працює генератор гарячого туману?

Принцип роботи термомеханічного генератора полягає в тому, що робочий розчин реагенту або дезінфектанту впорскується в потік гарячого газу, що рухається з високою швидкістю. При цьому рідина спочатку розбивається на дрібні краплі, а потім ці краплі майже миттєво випаровуються за рахунок високої температури газу. Ефект охолодження, викликаний розширенням газу та його дотиком з відносно холодним навколишнім повітрям, призводить до конденсації вологи у вигляді крапель розміром 1-35 мікрон. Ці крапельки формують щільну хмару, звану туманом, яка відноситься від точки свого утворення за рахунок швидкості газу, що виривається з труби.

Генератори гарячого туману можуть працювати як з розчинами на основі масел з високою точкою займання, так і з водними розчинами. Оскільки розчин впорскується в газовий потік на відстані 5 см від зрізу випускної труби і діюча речовина хімікату піддається впливу високої температури лише частку секунди, всі його властивості залишаються незмінними. Термомеханічні генератори фірми мають такі основні частини: бензиновий реактивно імпульсний двигун, карбюратор, бак для пального, пристрій запалювання, бак робочого розчину. Реактивно-імпульсний двигун складається із конічної камери згоряння, з’єднаної з випускною трубою. Крім того, на ньому є колектор, що несе зворотний клапан, карбюратор та свічку запалювання. Повітрозабірний клапан діафрагмового типу забезпечує доступ повітря через карбюратор до свічки запалювання і далі камеру згоряння. Принцип роботи всіх генераторів гарячого туману є однаковим. Відмінність у тому, що залежно від моделі вигляд і розташування тієї чи іншої вузла може змінюватися.

Особливості експлуатації та правила поводження з генераторами гарячого туману.
Заправляє генератор розчином і паливом. Завжди заправляйте генератор через воронки з сіткою, що фільтрує! Якщо генератор заправляється розчином на основі порошків, порошок потрібно розводити теплою водою і ретельно розмішувати. Потім, давши розчину відстоятися якийсь час акуратно налити в бак генератора використовуючи вирву з фільтром. Паливо також необхідно наливати через вирву з фільтром. Не заправляйте генератор, поки він ще гарячий! Запуск. Подача палива в камеру згоряння здійснюється за рахунок тиску, що виробляється насосом (при старті) і самим генератором при робочому циклі, що встановився, за рахунок розрідження. Запуск повинен здійснюватися за повного баку палива. Бак має бути заправлений паливом із залишковою повітряною подушкою у баку близько 2 сантиметрів. Мінімально допустимий рівень палива – 2/3 бака. Рівень робочого розчину має бути не менше ніж 1/3 бака. Запуск холодного генератора слід виконувати інтенсивними, але плавними рухами насоса при натиснутій кнопці запуску. Запуск гарячого генератора слід виконувати плавними рухами насоса. У разі інтенсивного нагнітання тиску відбувається передозування палива в камері підготовки паливної суміші, внаслідок чого запуск утруднений. У разі передозування палива (ознаки: відсутність спалахів у резонаторі) розібрати блок, в якому знаходяться повітряні мембрани, і протерти їх, і диски в яких вони встановлені насухо. Потім повторити запуск. Генератор повинен бути заправлений паливом та робочим розчином із позитивною температурою (вище +5 градусів за цельсієм). У разі потреби генератор може працювати при температурі нижче 0, але розчин повинен бути позитивною для збереження властивостей плинності. Обробки при негативних температурах можна проводити тільки локально, коли є можливість контролю над тим, що струмінь аерозолю досягає об’єкта обробки. Об’ємна обробка при негативних температурах не рекомендується, оскільки рахунок достатнього мінімального розміру крапель можливе їх замерзання, і, як наслідок, їх поширення. Перед обробкою потрібно прогріти генератор протягом 1,5-2 хвилин. Визначити, що генератор прогрівся за стійким циклом роботи (без провалів звуку). Якщо генератор запускається після того, як пропрацював деякий час, необхідно переконатися, що в паливному баку достатньо палива (не менше 2/3 бака) і достатньо розчину.

Якщо генератор не запускається, перевірте: · Якість палива (бензин з октановим числом 92/95 O у різних регіонах різний бензин – десь краще 92, десь 95). Паливо має бути прозорим, світлим, без механічних домішок та кристалів льоду (в зимову пору року). · Електроживлення-рівень заряду батарей/акумулятора у моделі викрутити свічку і, притуливши до корпусу генератора, натиснути кнопку запуску (як на автомобілі), замінити батарейки, якщо необхідно. Перевірити відстань між катодом та анодом свічки (1,5 мм). · Чистоту повітряних мембран · Чистоту та сухість електродів свічки та контакт електричного з’єднання дріт/свічка · Чи закриті пробки баків (у тому числі пробка зливної горловини бака)? · Чи не відкритий кран подачі розчину? · Чи справний повітряний клапан (поз. 92 на насосі)? Прокладка має щільно прилягати до корпусу клапана.

Техніка безпеки при заправці генератора.
Допускається обробка кількох об’єктів поспіль. У цьому випадку кожен новий запуск необхідно здійснювати після дозаправки генератора паливом та робочим розчином, як описано в розділі Запуск. Дозаправку паливом слід проводити тільки після охолодження генератора, щоб уникнути запалення бензину від гарячого резонатора генератора. Вибір форсунки, що дозує, подачі розчину. Олії мають більшу плинність ніж вода, тому витрата і продуктивність розчинів на основі масел вище.

Важливим моментом є підготовка робочого розчину.

ВАЖЛИВО! Розчини необхідно готувати поза генератором! Розчин готується в окремій ємності і потім заливається в генератор. Генератор гарячого туману може розпорошувати будь-які рідини, які можна перетворити на аерозоль. При виборі обладнання потрібно враховувати агресивність препарату, так як деякі препарати (наприклад йодисті і на основі оцтової кислоти) можуть пошкодити генератор. Стандартні модифікації генераторів у своїй конструкції мають частини з латуні. Вплив агресивних препаратів може їх пошкодити. Тому, щоб уникнути пошкодження обладнання перед використанням, рекомендується в розчин, яким передбачається проводити обробку, покласти шматочок мідного дроту (або мідну шайбу) на 6-12 годин. Якщо дріт матиме зелений або бурий наліт або пошкодження іншого характеру, використовувати цей препарат не дозволяється. У разі необхідності використання агресивних препаратів необхідно замовити генератор у кислотостійкому виконанні. Для цього потрібно зателефонувати та проконсультуватися з постачальником.

Робочі розчини

Робочі розчини бувають на основі порошків та в рідкому вигляді. Розчини на основі порошків повинні бути ретельно розчинені та ретельно проціджені! У разі попадання нерозчинених гранул у канал подачі розчину необхідно прочистити місце засмічення. Але краще цього уникнути, ретельно розчиняючи розчин. Розмішувати розчин краще у теплій воді, особливо взимку. Регулювання генератора. Генератори виготовляються, перевіряються на працездатність. Різниця атмосферного тиску може проводити роботу генератора. У разі некоректної роботи генератора (утруднений запуск, генератор глухне або з труби виривається полум’я) необхідно відрегулювати генератор за допомогою регулювальної голки. У випадку, коли генератор глухне потрібно повертати регулювальну голку проти годинникової стрілки по обороту збільшуючи подачу бензину, домагаючись стійкої роботи генератора, у разі появи полум’я з труби – повертати за годинниковою стрілкою, тим самим зменшуючи подачу бензину. Генератор працює рівномірно, з труби не виривається полум’я, при відкритті крана подачі розчину генератор не глухне. Допускається короткочасний провал тиску (плаваючі оберти двигуна). Можна візуально перевірити правильність налаштування генератора: з відстані 6-8 метрів подивитися в трубу розпилювання під час роботи генератора на холостому ходу (кран подачі робочого розчину закритий). У глибині труби має бути стабільне горіння, полум’я не повинно наближатися до краю випускної труби. Допускається поява мов полум’я всередині труби 1 раз на 4-5 секунд.

 

Contact us
Contact us
Contact us
Contact us

16

 • Стасик

  27.03.2020 в 23:04

  Купил такой.
  Сегодня бил клопов лямбда-цигалотрином. В понедельник – обратная связь с заказчиком. Если не забуду, то отпишусь.
  Без противогаза работать вообще не вариант
  Помещение 20 кв.м заполняет дай бог за 30 сек. Круто

 • Андрей Васильевич Зайцев

  05.04.2020 в 15:46

  Из пяти купленных нами генераторов KRB-302 только на одном через месяц порвалась резинка карбюратора после заправок керосином вместо 92го бензина. В остальном, вполне работоспособные машины. Разницы по качеству между моделями разных поставщиков не выявлено.

 • Иван

  11.04.2020 в 08:18

  Покупали генератор горячего тумана для дезинфекции теплицы.
  Неше хозяйство заинтересовалось возможностью провести качественную дезинфекцию,проблема состояла в том,что белокрылка пряталась под коньком и с пола никакой опрыскиватель не доставал,с помощью горячего тумана удалось решить эту проблему . Товар полностью соответствует заявленному. Рекомендую!

 • Валентина

  12.04.2020 в 22:20

  Усе відмінно! Товар відповідає опису, швидка відправка. Телефонують приємні співробітники!

 • Roman

  24.05.2020 в 10:56

  Наложенным платежем отправляете ?

  • Иван (менеджер)

   24.05.2020 в 17:03

   Здравствуйте , да отправляем , новой почтой оплата при получении.

 • Серж

  17.06.2020 в 16:39

  Не могу нарадоваться этому приобретению, огромным плюсом KRB-302 являеться то,что он мощный и охвачивает большое пространство за минимальный промежуток времени и подходит для обрабатывания больших площадей,что не мало важно учитывая специфику моей работы . Дезинфекция и дератизация для меня теперь не проблема,сроки выполнения заказов минимальные. Покупкой очень доволен .Советую.

 • Дмитрий Овчаров

  30.06.2020 в 16:17

  Заказали генератор ,пришёл в течении 2-3 дней . Использовали для лечения деревьев и зеленых насаждений, применяли биологические и химические препараты, не токсичные для человека .Советую применять горячий туман так же для обработки от короеда и других стволовых вредителей. Покупкой очень довольны. Огромное спасибо.

 • Сергій

  14.07.2020 в 12:28

  Генератором цілком задоволений , дякую

 • Александр

  26.08.2020 в 19:14

  После приобретения использовали генератор горячего тумана для санитарной обработки помещений в промышленном свиноводстве. Радует то, что аерозоль производит обработку мельчайших щелей и трещин,что позволило нам произвести дезинфекцию очень труднодоступных мест. Очень довольны оборудованием, работает отлично уже несколько месяцев. Так же очень понравилась стоимость и качество продукции. Очень доволен покупкой, в дальнейшем буду обращаться только к Вам,спасибо!

 • Кирилл

  11.09.2020 в 14:54

  Купили на фирму такой генератор, очень довольны – это отлично работающее средство от тараканов, комнатных мух.

 • Валерий

  22.10.2020 в 20:26

  Быстрая и качественная доставка, спасибо.

 • Олег

  10.11.2020 в 20:54

  Взяли данный генератор , переживали что качество плохое , так как самая низкая цена на рынке , все остальные от 12500 грн , заказали наложенным платежем , отправили без всяких вопросов и предоплат , на почте осмотрели качество отличное , забрали запустили с первого раза , работает на отлично не хуже от оболее дорогих аналогов , гарантийный лист с печатью тоже положили (порадовало). Магазин и генератор рекомендую.

 • Илья

  12.12.2020 в 10:52

  Не совсем понятен принцип работы , можете обьяснить доступно ?

  • Иван (менеджер)

   14.12.2020 в 15:54

   Суть устройства такая: движок качает воздух в бак. Оттуда под давлением на раскаленную выхлопную трубу, проходящую через все устройство, распыляется раствор. Часть раствора улетает вместе с выхлопом, часть бьется о раскаленную трубу и испаряется туда же.

   Генераторы горячего тумана, по сути – бензиновая дым машина. Используется, в основном, для опрыскивания и распыления ядохимикатов. На период эпидемии используется как дезинфекционное оборудование.

 • Галина

  10.02.2021 в 17:24

  Очень хороший магазин. Во-первых, быстро связались, рассказали про товар, ответили на все вопросы, уделили время. Приятно, когда люди знают свое дело, умеют общаться с покупателем. Во-вторых, очень приятная ценовая политика: самая оптимальная цена на товар на рынке. Работают настоящие профессионалы.

Написати відгук

Генератор холодного туману CS-07
Розмір краплі: 10-150 мкм
Ємність бака:
Ціна:
9970 грн 8100 грн
8
Туманоутворювач White Fog SM-600
Довжина смолоскипу туману: 30 метрів
Робоча величина краплі: 15 мікронів
Ціна:
19 500 грн
2
Генератор гарячого туману TF 35
Довжина смолоскипа туману: 25 метрів
Робоча величина краплі: 10-20 мікронів
Ціна:
13 500 грн
1